Välkommen till
Aktiv Kvinna

Göteborg

Club Aktiv Kvinna!

Klicka på knappen för
exklusiva erbjudanden!

1
1

Aktiv Kvinna - Göteborg

Som en liten oas är vi, fylld av träningsglädje och omtanke. På vårt gym för kvinnor, kan du antingen hitta eller hålla formen – i din egen takt och när det passar dig. Med vår expressträning arbetar du igenom hela kroppen på en halvtimme och går ut genom dörren med skönt trötta muskler och ett gott samvete. På väg till eller från något.
En avkopplande och tillåtande atmosfär, kunniga och engagerade instruktörer samt regelbundna återkopplingar och uppföljningar. Med oss är det enkelt att må bra och vara hälsosam. För att det är roligt och lätt att träna.
Vi vill att du ska må bra, inifrån och ut.
Feel good – look great!

Senaste nytt

Nyheten publicerad den 2016-11-26

 

BÖRJA DITT NYA LIV NU – TESTA OSS, EN VECKA GRATIS!

Boka en gratis provträning

Öppettider

Måndag 07.00-20.00
Tisdag 10.00-20.00
Onsdag 07.00-20.00
Torsdag 10.00-19.00
Fredag 07.00-18.00
Lördag 09.00-13.00
Söndag Stängt

Ändrade Öppettider

Ändrade öppettider 2017

Lördag 4/11 Alla Helgons Dag - stängt

Måndag 25/12 Juldagen och tisdagen 26/12 Annandag Jul - stängt








Kontaktuppgifter

Aktiv Kvinna, Göteborg
Askims Verkstadsväg 14
436 34 Askim
031-411560

goteborg.askim@aktivkvinna.se

Hitta till oss

Klicka här för karta »

Övriga studios